Спеціальні потреби

У Росії вбито трьох осіб, причетних до вибухів у московському метро


Голова Федеральної служби безпеки Росії Олександр Бортніков сказав, що 29 березня вбито 3 людей, причетних до смертоносних вибухів у московському метро.

Він повідомив це під час телезустрічі з президентом Дмитром Медведєвим, не з’ясовуючи, коли і де саме це сталося. Бортніков лише сказав, що ці люди «чинили запеклий, збройний опір і були знищені».

Під час двох атак 29 березня на метро у Москві, загинуло 40 людей, а щонайменше 100 були поранені.

Голова ФСБ додав, що одна особа із трьох убитих супроводжувала двох жінок-смертниць у дорозі з Північного Кавказу до Москви; а інша - на місце одного з вибухів.

З іншого розвитку подій…представники російських органів влади повідомили, що в Дагестані загинуло щонайменше 5 цивільних робітників-ремонтників, які їхали в супроводі правоохоронців, щоб полагодити знищену апаратуру зв’язку.

За повідомленням агентства ІТАР-ТАСС, напад вчинено після обстрілу бойовиками центру зв’язку і телевізійної вишки у Сергокалінському районі.

Російські мас-медіа кажуть, що це можливо була засідка і автомобіль знищено вибухом придорожньої міни.

Хвилю нових насильств у Дагестані пов’язують з довголітньою боротьбою ісламських сепаратистів, які проникають на його територію із сусідньої Чечні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG