Спеціальні потреби

Росія допоможе НАТО в транзиті бронемашин до Афганістану


Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що його країна дозволить НАТО перевезти свої броньовані машини через російську територію до Афганістану на основі широкої транзитної угоди.

Міністр Лавров сказав у четвер на прес-конференції в Москві, що відкриття російського шляху стосується машин, які мають спеціальий захист від мін.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен повідомив минулого тижня на зустрічі Ради НАТО-Росія, що Москва погодилася збільшити співпрацю щодо війни в Афганістані, дозволяючи транспорт більшої кількості військової техніки через свою територію на підтримку сил НАТО в Афганістані.

Мітинг Ради НАТО-Росія в Лісабоні очолив президент Дмитро Медведєв. Це були перші наради групи із 29 країн від квітня 2008 року, тобто незадовго до короткої війни між Росією і Грузією, яка є західною союзницею.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG