Спеціальні потреби

ЄБРР розширює можливості кредитування малого бізнесу в Україні


ЄБРР розширяє можливості кредитування малого та середнього бізнесу в Україні, зокрема в сфері відновлюваної енергетики в рамках програми співпраці з «Райффайзен Банком Аваль» в Україні.

Про це йдеться в офіційному повідомленні ЄБРР.

Згідно з новою програмою, механізми ЄБРР дозволять банку зменшити ризикованість кредитування для фінансування проектів в сфері відновлюваної енергетики на суму 20 мільйонів євро. Українські компанії в рамках проекту також матимуть доступ до навчальних програм для бізнесу, які надає ЄС і адмініструє ЄБРР в сфері управління фінансами, комп’ютерних технологій та адміністрування бізнесу.

Програму розраховано на три роки.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Зобов’язання банку в рамках близько 400 проектів сягають майже 12,1 млрд євро, наголошується в повідомленні.

Дивіться також: Як перетворити ідею на успішний проект в США - приклад українських підприємців

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG