Спеціальні потреби

Трамп знову розкритикував Федеральний резерв, але висловив підтримку Мінфіну США


Президент Трамп відповідає на питання преси після традиційного різдвяного привітання військових, 25 грудня, 2018
Президент Трамп відповідає на питання преси після традиційного різдвяного привітання військових, 25 грудня, 2018

Після падіння на фондових ринках перед Різдвом, президент Трамп запевнив ЗМІ у своїй підтримці політики міністра фінансів США Стівена Мнучина.

"Так. Він дуже талановита і розумна людина", - сказав Трамп відповідаючи на питання, чи залишається він впевнений в політиці міністра фінансів США.

Однак, президент ще раз розкритикував політику Федерального резерву, зокрема за надто швидке підняття відсоткових ставок.

Трамп поговорив з пресою після того, як поспілкувався з військовими США і привітав їх з Різдвом.

"Побачимо, - відповів Трамп на питання, чи впевнений він у політиці голови Федерального резерву Джерома Пауелла, - вони надто швидко піднімають ставки ... вони вважають, що економіка в дуже гарному стані, однак, гадаю, вони дуже швидко зрозуміють".

Цього тижня, Bloomberg News повідомляло, що Трамп розглядає можливість відставки Мнучина, чиє майбутнє, можливо, залежатиме від того, як далі розвиватиметься ситуація на фондових ринках.

CNN, натомість, пише, що питання відставки Мнучина не розглядається. Про це агенції повідомило джерело в Білому домі.

Протягом святкових днів, міністр декілька разів спілкувався з президентом, включаючи після безпрецедентного падіння фондових ринків перед Різдвом.

Трамп часто критикує головних призначенців в своїй команді, однак, критика Пауелла з боку президента ставить питання про політичну незалежність найбільш потужного центрального банкіра світу

Мнучин, колишній інвестиційний банкір є провідним фінансовим радником Трампа з часів президентської кампанії 2016 року. Однак, за інформацією джерел в адміністрації, Трампа засмутила порада Мнучина призначити Джерома Пауелла в якості голови Федерального резерву.

Трамп часто критикує Пауелла. Трамп зазвичай часто критикує головних призначенців в своїй команді, однак, критика Пауелла з боку президента ставить питання про політичну незалежність найбільш потужного центрального банкіра світу, пише CNN.

Дивіться також: ​Родина американського дипломата Кента присвятила свою пряникову Святу Софію об’єднанню українських церкoв

XS
SM
MD
LG