Спеціальні потреби

Британський принц Вільям одружився з Кетрін Мідлтон


Принц Вільям з дружиною Кетрін
Принц Вільям з дружиною Кетрін

У п’ятницю в Лондоні відбувся шлюб принца Вільяма з Катериною Мідлтон. Після виходу з Вестмінстерського собору їх зустріли оплески і вигуки радісних натовпів британців і туристів з усього світу.

У відкритій кареті молода пара поїхала до Бекінгемського палацу, де полуденком їх приймала королева Єлизавета. Всупереч передбаченням синоптиків, в Лондоні була сонячна і безхмарна погода.

Вільям і Кетрін склали подружню обітницю під час імпозантної церемонії, якої британці не бачили від 1981 року, з часу одруження батьків Вільяма – принца Чарльза і принцеси Діани.

Молода пара виглядала поважно і дещо нервово під час складання обітниці в присутності 1 900 гостей і, за приблизними підрахунками, двох мільярдів телеглядачів у всьому світі. Сотні тисяч людей зібралися на вулицях і в парках столиці Великобританії, щоб дивитися церемонію, на великих відеоекранах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG