Спеціальні потреби

Росія та Путін непопулярні, але вважаються впливовими - опитування Pew Research


Міжнародна репутація Путіна та Росії погіршилися. Попри це, Росія нині впливає на події в світі більше, ніж 10 років тому. Це - висновки дослідження, проведеного американським соціологічним центром Pew Research Center.

За даними опитування жителів 25 країн, проведеним Pew Research Center, Росію сприймають, як країну, яка відіграє важливішу роль на міжнародній арені, ніж 10 років тому.

42% опитаних вважають, що вплив Москви в світі посилився, 28% дотримуються думки, що роль Росії не змінилася. 19% - стверджують, що вплив Москви на міжнародній арені ослаб.

Більшість з тих, хто бачить зростання впливу РФ, живуть у Європі, Північній Америці і на Близькому Сході. Респонденти в Греції і Ізраїлі найчастіше дотримувалися саме такої думки.

Лише у чотирьох країнах - Тунісі, Південній Кореї, Греції та на Філіппінах - більшість респондентів позитивно ставляться до Росії.

В інших державах, де проводилося опитування, негативне ставлення до Росії переважає. Антиросійські погляди особливо сильні у Європі та Північній Америці.Також спостерігається досить низький рівень довіри до Володимира Путіну.

Лише 26% респондентів заявили, що Путін здатен ухвалювати правильні рішення, 63% дотримуються протилежної думки.

Для порівняння, у політичній мудрості Путіна переконані 81% росіян.

Дивіться також: Відповідь на агресію Росії в Азові має бути потужною - перший посол США в Україні

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG