Спеціальні потреби

Росія, ймовірно, шукає найманців в Африці, щоб уникнути додаткової мобілізації - британська розвідка


Фото для ілюстрації: російські новобранці в Волгограді, Росія, вересень 2022 рік
Фото для ілюстрації: російські новобранці в Волгограді, Росія, вересень 2022 рік

Росія посилила пошуки новобранців у країнах Африки. Таке повідомлення Головного управління розвідки України розмістила британська розвідка. Йдеться про декілька країн Центральної Африки, уточнили у відомстві.

Британські аналітики пов'язали такі зусилля Росії зі спробами "замістити значні втрати Росії на полі бою і продовжити наступальні дії вздовж фронту", а також щоб "уникнути нової мобілізації в Росії".


Попередні мобілізації в Росії спричиняли дефіцит робочої сили та відтік кваліфікованих кадрів, включаючи лікарів та працівників ІТ-галузі, йдеться в повідомленні.

Американський Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що російські новобранці не отримують достатньої підготовки перед тим, як їх відправляють на війну з Україною.

Аналітики наводять повідомлення російських військових блогерів про те, що замість 14 днів підготовки, російські новобранці отримують лише два дні, а 14 днів - це час між підписанням військового контракту та відправленням на фронт.

В ISW припускають, що російські військові проходять подальше навчання після відрядження в Україну. ISW також зауважує, що російське військо ставить перед військовими більш менш подібні задачі вздовж лінії фронту, бо концентрується на масованих атаках піхоти й, подекуди, на механізованих атаках, щоб "проводити повзуче просування, замість того, щоб покладатись на високонавчені підрозділи". Це, ймовірно, зменшило вимоги до навчання для більшості нових російських військових.

Росія зазнає значних втрат в Україні. За оцінками США, Москва вже втратила 350 тисяч військових вбитими та пораненими з лютого 2022 року.

Читайте також:

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG