Спеціальні потреби

США та Польща створюють групу для підтримки України в інформаційному просторі проти Росії


Сторінки зі звіту відділу Державного департаменту щодо російської дезінформації, 5 серпня 2020
Сторінки зі звіту відділу Державного департаменту щодо російської дезінформації, 5 серпня 2020

Сполучені Штати та Польща створюють групу для допомоги Україні у боротьбі з російською дезінформацією, повідомив 10 червня Глобальний центр взаємодії (Global Engagement Center) Державного департаменту США.

Бюро Держдепу, яке працює над висвітленням дезінформації з боку ворожих, на думку США, держав, заявив, що у Варшаві була створена об'єднана Українська комунікаційна група (UCG) для "підтримання України проти агресії Росії в інформаційному просторі".

Державний департамент заявив, що нова група об’єднає союзників для "координації обміну повідомленнями, сприяння точному звітуванню про повномасштабне вторгнення Росії, посилення голосів українців і викриття кремлівських маніпуляцій інформацією".

У Державному департаменті стверджували, що Кремль "неодноразово використовує брехню та маніпуляції, щоб використовувати фальшиві приводи для свого невиправданого вторгнення, приховати свої військові цілі та намагатися зруйнувати всесвітню солідарність з українським народом".

Кремль відкидає звинувачення в поширенні дезінформації, натомість звинувачує Захід в "інформаційному тероризмі".

Як пише Associated Press, польські чиновники заявляють, що Польща також стала об'єктом диверсій та інших підривних заходів з боку російських спецслужб.

До написання матеріалу долучився кореспондент Голосу Америки Олексій Коваленко. Також використано інформацію з Associated Press.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG