Спеціальні потреби

Російська армія отримає новий ракетний комплекс С-350 «Витязь» у 2019 році


У 2019 році Росія розпочне розгортання нового покоління ракетного комплексу С-350 «Витязь» від близького до середнього радіусу дії, повідомляє Міністерство оборони Російської Федерації.

Міністерство також повідомило, що російські військові розгорнули комплекси Панцир-С і С-400 в анексованому Криму, а також у своєму арктичному регіоні, Калінінградському ексклаві на Балтійському морі та у найбільш східному Хабаровському краї.

У суперечці з приводу окремої ракетної системи з більшим радіусом дії Вашингтон погрожує вийти з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (INF) 1987 року, стверджуючи, що нова російська ракета – «Новатор 9M729» (яку НАТО називає SSC-8) порушує пакт.

Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності забороняє обидвом сторонам розміщувати на території Європі ракети короткої та середньої дальності. Росія заперечує, що ракета порушує INF, і звинувачує Сполучені Штати у винайденні фальшивого приводу для виходу з договору з метою розробки нових ракет.

Раніше, в середу, президент Володимир Путін заявив, що в наступному році Росія розгорне свій перший полк з гіперзвукових ядерних ракет, зазначивши, що цей крок означає, що в його країні зараз є новий тип стратегічної зброї.

"Витязь" – це ракетний комплекс короткої та середньої дальності протиповітряної оборони, розроблений компанією Almaz-Antey Air and Space Defense Corporation.

Кремль заявляв у березні, що Росія скоротить свій оборонний бюджет до менш ніж 3 відсотків валового внутрішнього продукту протягом наступних п'яти років.

Дивіться також: Як президент Трамп несподівано завітав до Іраку, аби зустрітися із військовими США

Як президент Трамп несподівано завітав до Іраку, аби зустрітися із військовими США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

XS
SM
MD
LG