Спеціальні потреби

Мітт Ромні завершив візит до Польщі


Ймовірний кандидат у президенти США від Республіканської партії Мітт Ромні заявив, що у нинішньому світі, де при владі перебувають такі репресивні уряди, як сирійський, Польща є «взірцем втілення свободи, і її захисником».

Ромні виступив у Варшаві на другий день свого візиту до Польщі. У промові, присвяченій закордонній політиці, він відзначив, що Польща і США є друзями і союзниками та, що країни мають спільні цілі.

Американський політик з похвалою висловився про економіку Польщі кажучи, що в період економічної кризи в Європі, країні вдалося подолати труднощі і випередити своїх сусідів.

Мітт Ромні також зустрівся у вівторок з міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським і разом з дружиною Енн поклав вінок на могилу Невідомого воїна у польській столиці. У понеділок він мав розмови з прем’єр-міністром Дональдом Туском і колишнім президентом і лідером руху Солідарність Лехом Валенсою.

Мітт Ромні завершив своє семиденне закордонне турне, в ході якого, крім Польщі, він також відвідав Великобританію та Ізраїль.

За повідомленням його речника, літак Ромні вже в дорозі до США.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG