Спеціальні потреби

Дайте українцям стипендії, а не «Джавеліни» - американський експерт


Український та американський військові у ході спільних навчань.
Український та американський військові у ході спільних навчань.
Захід має заохотити Україну концентрувати усі зусилля на 2-3 пріоритетних напрямках реформ і дати доступ до кредитів для їх проведення. Це буде значно ефективнішим, ніж вимагати від України реформування за десятками напрямків в умовах обмежених ресурсів. Про це в інтерв'ю радіостанції WBEZ зявив Метью Рожанскі, директор Інституту Кеннана у складі впливового аналітичного центру Wilson Center (Вашингтон).
За гроші, яких коштує одна протитанкова ракета можна повністю профінансувати навчання одного українця в американському коледжі протягом 4 років
«Ми досі цього не зробили. Натомість даємо Україні дріб'язок, гроші, які одразу проїдаються, тим самим виховуючи залежність. Країна живе від одного західного чеку до іншого, а це не дуже здорово», - відзначив експерт.

Рожанскі також відзначив високий потенціал сектору інформаційних технологій в Україні і закликав США допомогти у створенні сприятливих умов для інвестицій провідних компаній США в ІТ сектор України.

We are sorry, but this feature is currently not available

«Інвестиції у людей коштують непорівняно дешевше, ніж ракети, чи танки. За гроші, яких коштує одна протитанкова ракета можна повністю профінансувати навчання одного українця в американському коледжі протягом 4 років, ще може і на післядипломну освіту вистачить. Допоможіть так кільком сотням, чи тисячам молодих українців і ви зміните майбутнє України, до досі менше 10% населення були на Заході», - розповів Рожанські.

Дивіться також: Лідер демократів США сказала, що в Україні аналізує, чим можна допомогти

Лідер демократів США сказала, що в Україні аналізує, чим можна допомогти. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG