Спеціальні потреби

Менендес закликає до негайної імплементації "Акту на підтримку свободи України"


Роберт Менедес, сенатор США
Роберт Менедес, сенатор США

Сенатор Роберт Менендес наголошує, що Україна потребує зброї для захисту

Сенатор Роберт Менендес (демократ, штат Нью-Джерсі) - заступник голови Сенатського комітету з закордонних справ, направив держсекретарю Джону Керрі листа, в якому закликає адміністрацію скористатися повноваженнями, наданими їй "Актом про підтримку свободи в Україні". Свій заклик сенатор Менендес пов'язує з нинішньою ескалацією конфлікту - найсерйознішою з моменту підписання угоди про припинення вогню, укладеного 5 вересня.

Законодавець закликає адміністрацію до дій. При цьому він підкреслює: "Міжнародне співтовариство зобов'язане відреагувати на ці атаки і дії Путіна, який свідомо ігнорує зобов'язання, взяті відповідно до Мінських домовленостей, та явно демонструє прагнення до подальшої ескалації напруженості в Україні й в усьому регіоні. Хоча нам слід, як і раніше, прагнути врегулювати ситуацію дипломатичним шляхом, необхідні більш рішучі міжнародні дії, і в першу чергу - з боку Сполучених Штатів".

Сенатор додає, що незважаючи на накладені санкції, падіння ціни на нафту, "Путін продовжує надавати нелегальну та незаконну підтримку сепаратистам у Східній Україні".

Роберт Менендес наголосив, що Україна потребує зброї для захисту.

Дивіться також: Путіну треба протистояти згуртовано - Олбрайт у Сенаті

Путіну треба протистояти згуртовано - Олбрайт у Сенаті. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG