Спеціальні потреби

Заради "мільйонів життів" сенатор-республіканець поїде у Москву


Сенатор Ренд Пол
Сенатор Ренд Пол

Сенатор-республіканець Ренд Пол планує очолити поїздку американської делегації до Москви в понеділок. За його словами, поїздка важлива для "мільйонів життів".

Про це повідомляє видання The Hill. Ренд Пол разом із іншими американськими законодавцями зустрічатиметься з російськими парламентарями. Минулого місяця Пол у колонці для видання Politico писав, що США мають налагодити ефективний діалог з Кремлем.

За кілька тижнів я сам поїду в Росію, намагаючись обговорити з російськими політиками спільний грунт для діалогу [...] Від цього можуть залежати мільйони життів, - говорить Ренд Пол​

"За кілька тижнів я сам поїду в Росію, намагаючись обговорити з російськими політиками спільний грунт для діалогу та запобігти будь-якій подальшій ескалації напруги", - писав сенатор, не уточнюючи дати своєї запланованої поїздки.

"Я чекаю на консультації з (президентом) Трампом, які відбудуться у проміжок між його візитом (в Росію – ред. ГА) та моїм. Ми працюватимемо з дипломатами обох країн, щоб провести успішну поїздку та покращити відносини", - додав сенатор. "Від цього можуть залежати мільйони життів", - говорить Пол.

Колонка Ренда Пола, яка вийшла під заголовком "Трамп правий, що зустрічається із Путіним", була опублікована в той самий день, коли відбулась прес-конференція Трампа з російським президентом Володимиром Путіним у Гельсінкі, Фінляндія.

Пол був одним з небагатьох законодавців, які підтримали заяви Трампа на прес-конференції, які викликали хвилю критики як зі сторони демократів, так і республіканців.

Сенатор неодноразово применшував серйозність російського втручання в американські президентські вибори США в 2016 році. Він також заявляв, що США самі втручаються у вибори по всьому світу.

Дивіться також: Час-Тайм. Хто фінансував Манафорта? Подробиці – з суду

Час-Тайм. Хто фінансував Манафорта? Подробиці – з суду
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG