Спеціальні потреби

Реальний та віртуальний світи стають ближчими


Ці смарт-браслети містять у собі найостанніші технології, які є на ринку. Розробники говорять, їхня головна мета - створити спільноту користувачів, а не черговий високотехнологічний ґаджет.

"Ми орієнтуємося на ринок, який, зазвичай, решта розробників оминає", - сказав Скотт Девісон, віце-президент еомпанії "Джуелботс".

Браслети «Джуелботс» світяться різними візерунками і кожен з них є неповторним. Користувачі можуть запрограмувати цей ґаджет, і він повідомлятиме, коли ваші реальні друзі поруч чи з’явились нові віртуальні у соцмережі.

Цільова група "Джуелботс" – дівчата. Розробники хочуть зацікавити їх кодуванням, наукою та технологіями – сферами, де поки домінують чоловіки.

"Це те, що подобається дівчатам і це те, що вони користуються", - додав Скотт Девісон.

А от Джош Бруно створив додаток для догляду за літніми людьми. Лише у США ним користується понад 30 мільйонів людей.

"Це те, з чим стикаються люди щодня. Щось може статися вдома. Вам раптово потрібна допомога, але ви ще не готові переїхати до будинку для людей похилого віку", - розповів Джош Бруно з "Гоумтім".

Додаток Бруно допомагає сім'ям слідкувати за медсестрами, які доглядають їхніх батьків та скеровувати їхні дії.

"Людина, яка доглядає літніх батьків, підтримуватиме зв’язок у зручний для Вас спосіб: чи то по телефону, чи то через мобільний додаток. Він чи вона слідуватиме за дотриманням вказівок лікаря для батьків та повідомлятиме у реальному часі", - розповів про свій додаток Джош.

Віртуальна реальність швидко набуває популярності серед користувачів. Андре Лорансо просто хотів дивитися свої улюблені футбольні матчі з друзями у різних куточках світу.

Його бажання втілилося у клуб "ЛайфЛайк". Так звані окуляри віртуальної реальності дозволяють дивитися футбольну гру наживо та спілкуватися з друзями у реальному часі.

"Таке відчуття, що Ви на стадіоні. Ви можете поміняти своє місце за власним бажанням та поспілкуватися з друзями незалежно від того, в якій країні вони знаходяться", - сказав Андре.

Нині компанія Лорансо веде переговори про співпрацю зі спортивними каналами, щоб зробити перегляд спортивних матчів доступним через додатки для мобільних телефонів і ще більше зблизити реальний світ з віртуальним.

Дивіться також: За цей подвиг американський солдат отримав Medal of Honor. Відео

За цей подвиг американський солдат отримав Medal of Honor. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG