Спеціальні потреби

Назви вулиць у США підлаштовують під китайських інвесторів


Назви вулиць у США підлаштовують під китайців
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Назви вулиць у США підлаштовують під китайців

Незважаючи на певні економічні складності, Сполучені Штати залишаються країною з потужною економікою, який довіряють інвестори. Одним з найбільш надійних капіталовкладень вважається нерухомість. Шість відсотків покупців на цьому ринку – іноземці. У деяких регіонах країни відсоток значно більший. Так у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку та Маямі саме іноземні покупці підтримують ціни на нерухомість. Останніми роками на цей ринок прийшла велика кількість багатіїв з Китаю.

Китай оголосив вільний ринок
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00
Слідування правилам фен-шуй, які деякими скептиками вважаються забобонними, – багато китайців вважають запорукою домашньої злагоди та міцного здоров’я. Коли китаянка Катай Вікс шукала нерухомість у США, вона керувалась саме знаннями цього мистецтва:

«Я хотіла, щоб у моєму домі було багато світла, простору. Він не повинен бути обов’язково великим, але коли ти заходиш, він повинен давати тобі відчуття яскравого світла».

Вікс належить до зростаючої групи іноземців, які купляють нерухість у великих американських містах. Джед Колко – старший економіст веб-сторінки з нерухомості Trulia.com. Він каже:

«Деякі райони США у попиті серед іноземців, а це високо тримає ціни на нерухомість. Найбільш популярними серед покупців є Лос-Анджелес, Маямі та Нью-Йорк».

Експерт з нерухомості лос-анджелеської фірми Анджела Вонґ каже, що за останній рік кількість клієнтів з Китаю виросла на 30 відсотків:

«Багато людей купляють нерухомість для своїх дітей, які отримують у США освіту. Це головна причина. Друге – це бажання іммігрувати до Америки».

Понад половина покупців з Китаю опиняються у Каліфорнії. Новий комплекс в Ірвіні, що в Каліфорнії, приваблює увагу потенційних клієнтів. Розповідає забудовник Емілі Хаддад:

Китайці завойовують Каліфорнію
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00
Direct link
«Ми зробили все за правилами фен-шуй. Ми навіть найняли спеціального консультанта, з яким ми узгодили назви вулиць. Називаючи вулиці, ми переконались, щоб імена не протирічили ніяким віруванням та легкі для вимови».

Китайці – не єдині іноземці, які купляють нерухомість у США.

Громадяни 68 країн світу вкладають свої гроші в американське житло. Ріелтор Шенон Міллер каже, що більшість іноземців платять готівкою, що створює на ринку нерухомості велику конкуренцію для американців, які готівки просто не мають. Шенон Міллер розповідає:

Китайці – не єдині іноземці, які купляють нерухомість у США. Громадяни 68 країн світу вкладають свої гроші в американське житло.
«Більшість американських клієнтів намагаються заплатити за свою нерухомість у традиційний спосіб: за допомогою кредитування. А тут приходять покупці з готівкою і вибивають у них землю з-під ніг. Таких готових заплатити готівку нахлинуло, коли продавали нерухомість з молотка. Тепер же вони скуповують і інші об’єкти».

Нерухомість у США купляють також з метою отримання візи ЕБ-5, яка дає статус постійного мешканця США. Для її отримання, іноземець повинен не лише інвестувати певну суму в американський бізнес, але і придбати нерухомість.

Китайці заплатять 5 млд за бренд шинки
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00
Економісти прогнозують, що ціни на нерухоме майно продовжуватимуть зростати. Крім того, іноземці, які купляють у США майно, скоріш за все, на думку економістів, з міркувань отримання максимальної вигоди у найближчому майбутньому його не продаватимуть.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG