Спеціальні потреби

Ренд Пол вимагає відповіді від імміграційної служби США


Сенатор Ренд Пол
Сенатор Ренд Пол
Сенатор-республіканець Ренд Пол звернувся з відкритим листом до лідера сенатської більшості Гаррі Ріда, закликавши його розглянути імміграційну реформу з урахуванням подій в Бостоні і впливу імміграції на національну безпеку США.

«Сенат повинен уважно вивчити факти того, що відбулося в Массачусетсі і вирішити, чи потрібні законодавчі ініціативи, щоб запобігти таким подіям у майбутньому. Захист національної безпеки повинен бути врахований в імміграційну реформу.

Слід переконатися, що федеральний уряд робить все можливе, аби запобігти використанню імміграційної системи особами, у яких є наміри отримати доступ до США для здійснення терористичних актів », - йдеться в листі.

Ренд Пол запитує, як діюча система дозволила «двом особам емігрувати до США з Чеченської республіки - вогнища ісламського екстремізму, які потім здійснюють теракти».

На думку сенатора, факти, які були виявлені після теракту в Бостоні, показали слабкі сторони діючої імміграційної системи. Зокрема, сенатор вказує на слабкі сторони програм для двох категорій громадян: біженців і студентів.

«Наша програма для біженців виявилася проблематичною», - зазначає Ренд Пол. Як приклад він наводить процес над двома громадянами Іраку, які проживали в його рідному штаті Кентуккі. «29 січня 2013 двоє громадян Іраку, які проживали у Боулінг Ґрін у моєму рідному штаті Кентуккі, були засуджені до тюремних термінів за причетність до терористичної діяльності та фінансової підтримки терористів в той час, як проживали в США», - пише сенатор. На його думку, швидше за все, потрібні додаткові заходи безпеки при прийнятті біженців з небезпечних країн.

«Чи повинні ми уважно вивчити питання студентських віз? Чи повинні ми припинити програму студентських віз або, принаймні, призупинити її для студентів з небезпечних регіонів?» - запитує сенатор Ренд Пол.

Крім цього, законодавець звернув увагу лідера більшості в Сенаті Гаррі Ріда на те, що в 2011 році, з ініціативи міністра внутрішньої безпеки Джанет Наполітано, була припинена робота Національної реєстраційної системи безпеки (NSEERS).

Ця система була заснована на підставі переконань, що необхідні додаткові заходи перевірок громадян з країн з високим рівнем екстремістів серед населення. Сенатор зазначив, що хотів би ознайомитися з нинішньою системою збору біометричних даних про іммігрантів.

«Як повідомляється в ЗМІ, убитий підозрюваний був допитаний ФБР два роки тому за запитом іноземного уряду. Ми повинні знати деталі цього допиту. Ми повинні знати чи дав цей допит слідчим які-небудь причини вважати, що допитуваний становив небезпеку або, принаймні, його справу потрібно було вивчити детальніше. Якщо так, то сталася помилка розвідки? Принаймні, це треба вивчити », - пише Пол.

За його словами, він хотів би переконатися в тому, що будь-який новий закон у сфері імміграції буде регулювати програми в'їзних віз та виїзду з країни, а також і програми для біженців, які підтвердили свою проблематичність у світлі подій у Боулінг Ґрін і, якщо ЗМІ мають рацію, то і в Бостоні.

Сенатор Ренд Пол, син колишнього кандидата в президенти США Рона Пола, вважається одним з провідних претендентів на висунення його кандидатури в президенти від Республіканської партії в 2016 році.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG