Спеціальні потреби

У Катарі відбулася передача влади від батька синові


Емір Катару шейх Хамад бін Халіфа аль-Тані офіційно оголосив про передачу влади своєму синові – кронпринцу Таміму бін Хамаду аль-Тані.

У промові, яка транслювалася державним телебаченням у вівторок, 61-річний емір заявив, що настав час покласти відповідальність за країну і її майбутнє на нове покоління.

Не очікується жодних значних перестановок в уряді, оскільки шейх Тамім вже відіграє роль у керівництві країною.

Емір Хамад бін Халіфа аль-Тані прийшов до влади у 1995 році внаслідок безкровного перевороту, відібравши її у свого батька. Останніми роками, Катар посилив свій вплив у регіоні, надаючи підтримку повстанцям, які повалили керівника Лівії Муаммара Каддафі і сирійським бійцям, які тепер борються проти сил президента Башара аль-Асада.

Тамім бін Хамад аль-Тані отримав освіту у Великобританії і став престолонаслідником у 2003 році після зречення престолу його старшим братом. Відтоді, новий емір готувався до керівництва Катаром.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG