Спеціальні потреби

Політолог: Путін запровадив постмодерний фашизм


Політолог: Путін для Росії, як наркотик
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Захопивши Крим Володимир Путін закінчив епоху, яка увійде в історію, як ера після Холодної війни. Світ увійшов у нову добу, яка триватиме досить довго, каже політолог Ларрі Даймонд.

Один з провідних дослідників демократичних процесів у світі, професор соціології та політології Стенфордського університету Ларрі Даймонд поділився з «Голосом Америки» своїм баченням ситуації в Україні та поведінки Росії.

На погляд науковця, дії Кремля в Криму та на Сході України несуть смертельну загрозу світовому порядку. Володимир Путін – сучасний Гітлер, що добивається поставленої мети протилежними, більш витонченими, ніж Гітлер, методами, вважає Ларрі Даймонд. Поведінку Кремля він називає - постмодерним фашизмом.

"Зрозумійте мене правильно, рівень авторитарного контролю в Росії сьогодні не порівняти з нацистською Німеччиною. Там ще існує місце для громадянського суспільства, для незалежної думки, ще існує хоч і дуже обмежене сприйняття інакодумців. Але тенденції надзвичайно загрозливі".

Політолог не думає, що Кремль має далекоглядний план захоплення України, натомість намацує ситуацію і діє відповідно до реакції України та Заходу. На Сході України, Путін створив собі два варіанти розвитку подій, і обидва виграшні для нього, переконаний професор Даймонд. Він продовжуватиме розпалювати сепаратистські настрої та дії в Україні. Якщо українці не чинитимуть спротив, там виникнуть якісь автономні території, які фактично підлягатимуть Москві. У разі ж, якщо українці спробують протистояти, Кремлівська пропаганда змалює дії Києва, як боротьбу проти свого народу та введе війська, прогнозує експерт.

«Як політолог, я маю віддати належне Путіну та його військовим і політичним стратегам, які проводять повільне захоплення Східної України. З погляду тактики, це дуже розумно".

Бжезінський радить Заходу компроміс з Путіним, але з позиції сили

Ларрі Даймонд переконаний, що Путін перебуватиме при владі ще досить довго, однак, його шалена популярність почне зменшуватись разом з прогнозованим погіршенням економіки.

"Сьогодні Путін для Росії, як стероїд, як наркотик. Ви відчуваєте хвилю енергії, сили, але її не можливо підтримати, оскільки вона неприродна. Під усім цим нафта та газ".

Ларрі Даймонд переконаний, що для майбутнього світу життєво важливо, щоб США допомогли Європі позбутися газової залежності від Росії, навіть за умови економічних втрат. А Захід загалом, каже політолог, зобов’язаний надати Україні військову та економічну допомогу.
Федералізація зробить Україну недієздатною - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00
  • 16x9 Image

    Зореслав Байдюк

    Зайнявся журналістикою у вісім років, коли почав друкувати домашню газету "Україна", в який висміював рідних. Оскільки не всім це подобалося, початкову видавничу діяльність довелося припинити після другого номеру. Потім була газета класу, в якій критикував однокласників, що теж було далеко не всім до вподоби.

    Професійно зайнявся телевізійною журналістикою у 19 років, ще навчаючись на другому курсі інституту журналістики.  До того, як у 2000-му році приєднався до "Голосу Америки", працював у теле-, радіо- та друкованих ЗМІ, як в Україні, так і у США.  На "Голосі Америки" працював радіорепортером, продюсером, редактором та ведучим. З розширенням телебачення, у 2004 році повернувся до улюбленої справи – телевізійної журналістики. З відеокамерою об’їздив практично всі великі поселення українців у США. Висвітлював генеральні асамблеї ООН, саміти НАТО, з’їзди демократичної партії США. Коли "Голос Америки" запустив проект «Час-Тайм», був постійним ведучим програми.  Сьогодні ведучий тижневика «Вікно в Америку», першої телевізійної програми усього "Голосу Америки".

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG