Спеціальні потреби

Путін вважає санкції «прихованою формою» протекціонізму


Напередодні саміту «Великої двадцятки» російський лідер виступив за відкриті торговельні зв'язки, засновані на єдиних нормахГлобальне економічне зростання можливе лише в умовах відкритої торгівлі, заснованої на правилах, а санкції, спрямовані проти Москви, є «прихованою формою» протекціонізму, заявив президент Володимир Путін у статті, опублікованій в німецькій газеті Handelsblatt напередодні саміту G20 в Німеччині.

«Упевнений, що тільки відкриті, засновані на єдиних нормах і стандартах торговельні зв'язки стимулюють зростання глобальної економіки, сприяють поступальному розвитку міждержавних відносин. Як це і закладено в основах діяльності Світової організації торгівлі», - написав Путін.

На думку Путіна, «колишні економічні моделі практично вичерпали себе».

«Його прихованою формою стають односторонні, політично мотивовані санкційні обмеження в торгівлі та інвестиціях, - зазначив він. - У тому числі - на поширення технологій. На наш погляд, такі санкції не тільки безперспективні, але і суперечать принципам взаємодії в інтересах всіх країн світу, які просуваються 'двадцяткою'».

Дивіться також: Чого очікують польські оглядачі від візиту Дональда Трампа

Чого очікують польські оглядачі від візиту Дональда Трампа. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG