Спеціальні потреби

Путін не очікує швидкого скасування санкцій проти Росії


Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін у четвер заявив, що вважає малоймовірним зняття найближчим часом економічних санкцій, введених у зв’язку з подіями в Україні.

При цьому він вважає, що зростання російської економіки може поновитися менш ніж через два роки.

У ході «Прямої лінії» Путін визнав наявність труднощів у російській економіці, яка постраждала від падіння світових цін на нафту і санкцій.

Однак, відповідаючи на запитання про зроблений ним раніше прогноз, що економічне зростання почнеться через два роки, російський президент сказав: «Те, що ми зараз бачимо зі зміцненням рубля і зростанням ринків і в деяких інших позиціях, я думаю, що, може бути, це відбудеться і швидше. Десь у районі двох років».

Путін дав зрозуміти, що в цілому винить Захід в економічних проблемах Росії, включаючи слабкий рубль, високу інфляцію і падіння доходів бюджету.

За словами Путіна, санкції були питаннями «чисто політичного характеру» з боку західних держав, яких він звинуватив у спробах «стримування» Росії.

«Напряму це не відноситься до подій на Україні», – сказав він, зазначивши, що санкції зберігаються, хоча, на думку Росії, відповідальність за неповне дотримання угоди про припинення вогню на сході України несе Київ.

За словами Путіна, він нещодавно обговорював проблему санкцій з підприємцями.

«Я їм сказав, що навряд чи зараз варто очікувати зняття санкцій, тому що це питання суто політичного характеру, це питання стратегічного, я думаю, для деяких наших партнерів взаємодії з Росією і стримування нашого розвитку», – повідомив він.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG