Спеціальні потреби

Путін обіцяє протиставити ПРО НАТО нові ударні системи


Володимир Путін

Росія протиставить програмі ПРО НАТО, в якій головну роль відіграють США, розгортання нових систем ударних озброєнь, здатних проникати через протиракетний щит, заявив президент Росії Володимир Путін.

Виступаючи на нараді з представниками військового відомства, Путін сказав, що, розвиваючи системи ПРО, Вашингтон хоче «нейтралізувати» стратегічний ядерний потенціал Росії і «отримати вирішальну військову перевагу».

За словами Путіна, у відповідь Москва працюватиме «над ударними системами, які в змозі долати будь-які системи протиракетної оборони».

«За останні три роки підприємства оборонно-промислового комплексу створили і успішно випробували ряд перспективних систем озброєння, які здатні вирішувати бойові завдання в умовах ешелонованої системи протиракетної оборони, – продовжив російський лідер. – Такі системи вже почали надходити у війська в цьому році».

Путін зазначив, що США продовжують працювати над розвитком системи ПРО, незважаючи на укладення угоди між Іраном і шістьма світовими державами, яке обмежує ядерну програму Тегерана в обмін на зняття міжнародних санкцій.

«Таким чином, посилання на іранську і північнокорейську ракетно-ядерну загрозу прикривають справжні плани, а їх справжня мета – в нейтралізації стратегічного ядерного потенціалу інших ядерних держав ... насамперед, звичайно, нашої країни, Росії», – сказав Путін.

«Причому ні вислови нашого занепокоєння, ні пропозиції про співпрацю, на жаль, до уваги не беруться», – зазначив він.

Путін додав, що в майбутньому Росія, можливо, буде працювати і над створенням власних систем ПРО, але на даному етапі концентруватиметься на розробці і розгортанні нових ударних систем.

Дивіться також: Філарет у США попросив гуманітарну допомогу, бо українці віддають життя

Філарет у США попросив гуманітарну допомогу, бо українці віддають життя. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

XS
SM
MD
LG