Спеціальні потреби

Путін захищає анексію Криму


Путін виголошує щорічну промову про стан держави
Путін виголошує щорічну промову про стан держави

Президент Росії Володимир Путін захищав анексію Криму і звинуватив Захід у використанні кризи в Україні як претекст для накладення санкцій на Москву.

У щорічній промові до обох палат парламенту в четвер Путін заявив, що Крим має сакральне значення для Росії. Щодо західних санкцій, він сказав, що «коли хтось думає, що Росія стає сильною і незалежною, то негайно проти неї застосовуються такі заходи».

Економічне становище Росії різко погіршується з часу, коли Сполучені Штати і Європейський Союз наклали на Москву ряд економічних санкцій з приводу анексії Криму і того, що того, що вважається російською підтримкою сепаратистів у Східній Україні.

Ці санкції, разом з різким пониженням експорту нафти і обвалом російського рубля, спонукали Москву висунути передбачення щодо дальшого скорочення російської економікти у 2015 році.

У своїй промові Путін також сказав, що Фонд національного добробуту Росії повинен бути використаний на підтримку російських банків. Ще першого листопада він заявив, що на рахунку фонду, кошти з якого призначені на виплату пенсій у майбутньому, було 81.7 мільярда доларів.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG