Спеціальні потреби

Пенс: Росія продовжує порушувати суверенітет сусідів, намагаючись силою переписати міжнародні кордони


«Президент Трамп та я переконані, що ООН має зробити миротворчі місії більш ефективними, підзвітними і такими, що заслуговують на довіру», - заявив віце-президент США Майкл Пенс, виступаючи на засіданні Ради Безпеки ООН, присвяченій миротворчим операціям ООН.

"Збереження миру - в основі місії ООН", - відзначив Пенс.

Він наголосив на викликах які стоять перед світом. "Нам знову загрожують ті, хто хоче посіяти хаос та зруйнувати мир і процвітання. В Східній Європі, Росія продовжує порушувати суверенітет своїх сусідів, намагаючись силою переписати міжнародні кордони", - заявив Пенс. Серед інших викликів він наголосив на «варварських нападах» ісламських терористів в Європі та режимі Північної Кореї. Пенс привітав введення нових санкцій проти Північної Кореї і виступив за нарощення тиску.

"ООН і, зокрема, Рада Безпеки має робити набагато більше для захисту миру, протидії загрозі, що надходить з Північної Кореї", - наголосив Пенс

Дивіться також: Землетрус магнітудою у 7,1 балів вдарив по Мексиці, зруйнувавши низку будівель

Землетрус магнітудою у 7,1 балів вдарив по Мексиці, зруйнувавши низку будівель. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG