Спеціальні потреби

У Портленді злочинець вбив двох чоловіків, які заступилися в електричці за мусульманок


Два пасажири приміської електрички у Портланді, штату Орегон, загинули, третій отримав серйозні ножові поранення після того, як вони намагалися зупинити чоловіка, що вигукував образи на адресу двох пасажирок – мусульманок.

Невдовзі поліція затримала нападника – 35-ти річного місцевого жителя. Екстремістська ідеологія вважається головним мотивом цього злочину. Мер міста поклав часткову вину на політиків.

"Ми зробимо все, що у наших силах, аби упевнитись що люди усіх рас та релігій у безпеці у нашому місті. У світі так багато ненависті та насильства. Наш теперішній політичний клімат дає забагато простору для тих, хто поширює нетерпимість та расизм. Насильницька риторика може вести до злочинних дій. Усі обрані лідери в Америці повинні працювати над тим, щоб змінити наш політичний діалог", - заявив мер Портланда Тед Віллер.

Дивіться також: "Хтось без зупинок мене бив по голові, і я втратила свідомість" - постраждала під час бійки біля посольства Туреччини у Вашингтоні

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG