Спеціальні потреби

"Ще б меблі з Банкової забрали". Експерт побачив у припиненні діяльності коаліції у ВР перепони Зеленському


Президент України Петро Порошенко усіма доступними способами намагається завадити набути владу новообраному президенту Володимиру Зеленському. Так експерт аналітичного центру Atlantic Council (Вашингтон), економіст Андерс Аслунд прокоментував повідомлення ЗМІ про розпад коаліції у Парламенті України, що на думку деяких оглядачів, може позбавити Володимира Зеленського можливості розпустити Верховну Раду.

Порошенко вдається до дій, які відволікають, намагається усіма доступними способами блокувати, завадити отриманню Зеленським реальної влади

У п'ятницю ЗМІ повідомили про вихід "Народного фронту" з парламентської коаліції. На формування нової відводиться 30 днів. Повідомляється, що Зеленський позбавлений можливості розпустити Раду. Між тим дане трактування ставиться під сумнів.

У самого Зеленського заявили про намір ініціювати розпуск Ради, а пізніше відзначили, що готові і до проведення виборів восени.

На думку Андерса Аслунда, ситуація в Україні вказує на те, що Петро Порошенко створює перепони Зеленському.

"Порошенко вдається до дій, які відволікають, намагається усіма доступними способами блокувати, завадити отриманню Зеленським реальної влади. Може ще шафи для документів забрав з Банкової? Вже б не здивувало", - відзначає Аслунд.

Аслунд також закликав Зеленського не використовувати будівлю Адміністрації президента.

"Старі комуністичні будівлі породжують старі комуністичні практики. А от нові відкриті офіcні будівлі породжують відкритість та прозорість роботи".

"Створенням перепон" Зеленському за лічені дні до інавгурації назвав події у Раді і аналітик-міжнародник Майкл Боцюрків.

Дивіться також: Відносини із Коломойським і доля «Приватбанку» стануть першими випробуваннями президента Зеленського

XS
SM
MD
LG