Спеціальні потреби

Порошенко та Обама зустрінуться під час сесії Генеральної Асамблеї ООН – Клімкін


Петро Порошенко і Барак Обама (архівне фото)
Петро Порошенко і Барак Обама (архівне фото)

Про це в кулуарах форуму «Ялтинська європейська стратегія», що відбувається в Києві, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Президент України Петро Порошенко зустрінеться зі своїм американським колегою Бараком Обамою під час сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку цього місяця. Про це в кулуарах форуму «Ялтинська європейська стратегія», що відбувається в Києві, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Зараз ми працюємо над програмою президента, зустріч обов’язково буде. В який день – ми поки що не знаємо», – наголосив Клімкін.

70-та сесія Генеральної Асамблеї ООН розпочнеться 15 вересня. 25-27 вересня відбудеться саміт, на якому лідери держав планують ухвалити глобальні цілі сталого розвитку. Вони прийдуть на зміну Цілям тисячоліття, прийнятим у 2000 році. 28 вересня відкриється загальнополітична дискусія, де матимуть можливість виступити представники всіх 193 держав — членів ООН.

Раніше у США заперечили плани зустрічі у Нью-Йорку президента США Барака Обами з російським лідером Володимиром Путіним.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG