Спеціальні потреби

Нємцов мав оприлюднити докази присутності військ РФ на Донбасі – Порошенко


Російський опозиціонер Борис Нємцов за кілька тижнів до своєї загибелі заявив про намір оприлюднити докази участі російських збройних сил у конфлікті на сході України. Про це сказав президент України Петро Порошенко.

«Декілька тижнів тому я мав з ним розмову, як будувати стосунки між Україною і Росією таким чином, щоб ми довіряли одне одному. Борис задекларував, що має оприлюднити переконливі докази участі російських збройних сил в Україні. Хтось дуже цього боявся. Борис не боявся, а кати боялися. Вони його вбили», – заявив Порошенко.

За словами українського президента, Нємцов був великим другом України і великим патріотом Росії, людиною, яка як місток «пов'язувала наші держави, вибудовувала ті стосунки між Україною і Росією, які хотіли б бачити українці».

«Першого березня він мав виходити на марш на чолі багатотисячного мітингу, щоб продемонструвати, що є інша Росія, яка любить Україну, поважає права людини, для якої свобода - не пустий звук. І де заради свободи і демократії він був готовий віддати своє життя», - наголосив Порошенко.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG