Спеціальні потреби

Порошенко і Лаґард - підсумки зустрічі у Вашингтоні


Петро Порошенко і Крістін Лаґард
Петро Порошенко і Крістін Лаґард

У ході свого візиту до США президент України Петро Порошенко провів у вівторок зустріч у Вашингтоні із директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард.

Як повідомляють в МВФ, співрозмовники обговорювали підтримувану фондом програму кредитування та фінансової допомоги Україні. Лаґард віддала президентові Порошенку належне за досі зроблений прогрес у втіленні в життя реформ.

На порядку денному зустрічі стояли питання пенсійної та земельної реформи та заходи щодо прискорення приватизації і запевнення конкретних результатів щодо боротьби з корупцією.

Порошенко і Лаґард вказали на потребу прискорення темпу реформ для досягнення більш потужного та всеосяжного економічного зростання, - повідомили в МВФ.

У свою чергу, президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook наголосив:

«З директором-розпорядником МВФ Крістін Лаґард обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні. Окремо йшлося про проведення збалансованої пенсійної реформи, яка відповідатиме інтересам держави та громадян України і гарантувати справедливі високі стандарти соціального забезпечення».

Дивіться також: Подробиці та перші підсумки зустрічі Порошенка з Трампом у Білому домі

Подробиці та перші підсумки зустрічі Порошенка з Трампом у Білому домі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:23 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG