Спеціальні потреби

Сталінські часи повернулися - Порошенко


Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

Офіційне Інтернет-представництво президента України у суботу опублікувало цитати з інтерв'ю Петра Порошенка американському телеканалу CNN щодо примусового утримання в психіатричній клініці заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.

«Ми бачимо, що сталінські часи 30-х років XX століття повністю повертаються», – сказав президент Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що це є ще одним додатковим аргументом, чому повинна бути координація зусиль для гарантування глобальної безпеки.

«Це не проблема виключно України, це проблема всього світу. І США, як світовий лідер, разом з нами стоять і повинні стояти на сторожі глобальної безпеки», – підкреслив Петро Порошенко.

Він наголосив, що сьогодні сотні українців перебувають в заручниках, яких тримають в російських в'язницях і в тюрмах на окупованій території.

США, як світовий лідер, разом з нами стоять і повинні стояти на сторожі глобальної безпеки
Петро Порошенко

Президент України також навів жахливий приклад утримання терористами в тюрмі сліпого українця Володимира Жемчугова, у якого ампутовані обидві руки та наголосив, що росіяни не мають жодного пояснення, за що вони тримають українських заручників.

Петро Порошенко закликав весь демократичний світ бути солідарним з Україною та посилити тиск на Росію як країну-агресора у зв'язку з грубим порушенням нею міжнародного права та прав і свобод українців на окупованих територіях України.

Нагадаємо - Умеров з 18 серпня знаходиться на примусовій стаціонарній судово-психіатричній експертизі в Сімферополі, його здоров'я погіршується.

Російська ФСБ порушила кримінальну справу проти Ільмі Умерова за статтею «сепаратизм» у травні 2016 року.

Дивіться також: На Дні Незалежності була радянська військова техніка, а професіоналізацію ЗСУ ще не розпочато - експерт

XS
SM
MD
LG