Спеціальні потреби

Посольство США в Україні попередило американців щодо воєнного стану в Україні


Посольство США в Україні оприлюднило безпекове повідомлення, адресоване громадянам США, з приводу запровадження в Україні воєнного стану.

Відзначається, що дипломатичне представництво США здійснює оцінювання того, як воєнний стан вплине на регіони України, у яких його запроваджено.

Між тим посольство рекомендує громадянам США в Україні наступні кроки: переглянути плани подорожі до регіонів, де діятиме воєнний стан; очікувати більшої присутності правоохоронців; бути готовими до несподіваних перекриттів доріг, обмежень та обшуків; уникати демонстрацій; зберігати пильність; відстежувати інформацію у місцевих ЗМІ; слідувати вказівками правоохоронців; тримати друзів та родину поінформованими про свою безпеку; переглянути власні плани щодо безпеки; зареєструватися в інформаційній системі для американських громадян за кордоном.

Як відомо, 26-го листопада Парламент України затвердив указ президента Петра Порошенка про введення в 10 областях України воєнного стану.

Дивіться також: "Зараз неможливо навіть для найбільш слабкодухих європейців говорити, що немає доказів російської агресії", - Гербст

XS
SM
MD
LG