Спеціальні потреби

Папа Бенедикт XVI закликав мусульман і християн до діалогу


Папа Бенедикт XVI
Папа Бенедикт XVI

Папа Бенедикт XVI зустрівся з мусульманськими лідерами у Берліні в п'ятницю, на другий день свого візиту до Німеччини. Понтифік підкреслив важливість релігії у сучасному суспільстві і закликав мусульман та християн до порозуміння і плідної співпраці.

Понтифік також відбув у місто Ерфурт на сході Німеччини, де відвідав монастир Августинського ордену. Саме у цьому монастирі 500 років тому жив реформістський лідер Мартін Лютер, який став основоположником доктрини, що зумовила розкол з Ватиканом.

Папа Римський зустрівся з главою Лютеранської церкви, Ніколаусом Шнайдером, який зазначив, що для католиків і лютеран настав час подолати свої розбіжності. У Німеччині налічується близько 25 мільйонів католиків, що становить майже третину населення.

У четвер, на берлінському стадіоні, Папа Бенедикт XVI під відкритим небом відслужив літургію, на яку зібралося 70 тисяч вірних. А перед тим він звернувся до німецьких парламентарів і закликав політиків не нехтувати етикою заради влади.

Це - перший державний візит Папи Бенедикта XVI до Німеччини, який триватиме до неділі. Поїздку Папи супроводжують демонстрації. Тисячі активістів вийшли на вулиці Берліна з плакатами проти приховування випадків педофілії у Католицькій церкві.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00
XS
SM
MD
LG