Спеціальні потреби

Папа римський Франциск зустрічається з лідерами головних релігій світу


Папа римський Франциск вітає патріарха Варфоломія в Ассізі
Папа римський Франциск вітає патріарха Варфоломія в Ассізі

Папа римський Франциск зустрівся у вівторок з релігійними лідерами з усього світу в італійському місті Ассізі, де осудив поширення мотивованого релігією насильства.

Франциск сказав лідерам кількох релігій, що «Бога війни немає», і що важливе те, щоб вони сказали своїм віруючим, щоб вони молилися за мир.

«Коли ми молимось сьогодні, було б добре, якби ми відчували сором, сором, що люди, наші брати і сестри, можуть таке робити», – сказав глава Католицької церкви.

У час, коли ми визнаємо, що західні країни бачили недавно атаки проти їх громадян, це «ніщо» у порівнянні з Близьким Сходом, «де бомби падають день і ніч».

Папа римський прибув до Ассізі у вівторок вранці на Світовий день молитви і мав спожити полуденолк з десятьма жертвами війни перед тим, як пізніше зустрітися з мусульманськими, єврейськими і буддистськими лідерами.

Перед зустріччю кожен окремий лідер мав знову молитися перед зустріччю у вівторк ввечері для участі в церемонії на головній площі Ассізі, де Папа римський звернеться до зібраних і молитиметься за жертв війни.

Дивіться також: На форумі ''Україна в Вашингтоні 2016'' розглянули російську агресію, Крим, санкції та економіку України

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG