Спеціальні потреби

Папа Франциск закликає до єдності в М’янмі, але уникає слова «рохінджа»


Зустріч Франциска з релігійними лідерами М’янми
Зустріч Франциска з релігійними лідерами М’янми

Папа римський Франциск закликав до релігійної «єдності» в столиці М’янми (Бірми), але прямо не згадав у ній долі меншини рохінджа.

«Релігійні відмінності не можуть бути джерелом поділу і недовір’я, але скоріше силою для єдності, прощення, терпимості й розумного будівництва народу», сказав він дипломатам і представникам громадського суспільства, виступаючи в Найп’їдо.

«Майбутнє М’янми мусить бути мирним, миром, побудованим на пошануванні людської гідності та прав кожного члена суспільства, пошануванні кожної етнічної групи і її ідентичності, пошануванні верховенства права, пошануванні демократичного порядку, який уможливлює кожній окремій людині і кожній групі без винятку, пропонувати свій легітимний вклад до спільного добра», сказав глава Католицької церкви.

Франциск виступав разом з державним радником Аун Сан Су Чжи яка у своїй вступній промові покликалася на Святе Письмо.

Дивіться також: 100 тисяч доларів від Стенфордського університету отримали українці

100 тисяч доларів від Стенфордського університету отримали українці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG