Спеціальні потреби

У Ватикані ознака потепління відносин між католиками і мусульманами


Models present creations at the Richard Quinn catwalk show during London Fashion Week in London, Britain.
Models present creations at the Richard Quinn catwalk show during London Fashion Week in London, Britain.

За повідомленням Радіо Ватикану, щира розмова між главою Католицької церкви та авторитетним лідером ісламської думки тривала приблизно 30 хвилин.

Папа Франциск у понеділок прийняв в Апостольському палаці у Ватикані ректора університету та великого імама мечеті аль-Азгар у Каїрі шейха Ахмеда аль-Таїба. Каїрська мечеть є одним з головних світових осередків ісламського богослов’я сунітського спрямування.

За повідомленням Радіо Ватикану, щира розмова між главою Католицької церкви та авторитетним лідером ісламської думки тривала приблизно 30 хвилин. Співрозмовники підкреслили велику важливість цієї чергової зустрічі в рамках діалогу між конфесіями.

Тема розмови була зосереджена, в основному, на спільному залученні провідників та вірних двох великих релігій у світі до справи миру в світі, відкинення насильства й тероризму. Обговорено становище та захист християн в контексті конфліктів та напруження на Близькому Сході.

Папа Франциск подарував великому імамові аль-Таїбу медальйон із зображенням оливкового дерева, як символ миру, та примірник енцикліки «Laudato si’».

Після зустрічі духовних лідерів, в іншому приміщенні Апостольського палацу відбулася розмова мусульманської делегації з проводом Папської ради з питань міжрелігійного діалогу.

Дивіться також: Хто закликав воювати за Крим розповів посол України у США

Хто закликав воювати за Крим розповів посол України у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG