Спеціальні потреби

МОЗ заявляє про брак постачання вакцин в регіони


Міністерство охорони здоров’я заявляє про брак постачання в регіони вакцини від поліомієліту, гепатиту В та інших дитячих вакцин. Про це повідомила прес-служба відомтва.

Зокрема, у МОЗ повідомили, що проти гепатиту В було доставлено лише 20% від запланованої вакцини, регіони отримали також менше половини необхідних вакцин від коклюшу, дифтерії, правця, поліомієліту, а вакцина для профілактики кору, паротиту, краснухи – покриє лише 22% необхіної імунізації.

Міністерство запевняє, що ці вакцини доставлять у регіони найближчим часом. «На сьогодні у регіонах доступні вакцини для проведення щеплень дітям першого року життя відповідно до календаря щеплень, тобто препарати, з яких має починатися вакцинація», – зазначив начальник відділу програм і проектів управління суспільного здоров’я Сергій Платов.

У МОЗ зазначають, що найближчим часом планується доставка в Україну оральної, бівалентної вакцини проти поліомієліту в кількості 2755 тисяч доз і цільноклітинної вакцини проти коклюшу, дифтерії, правця – 1770 тисяч доз.

Крім того, зараз вирішується питання про можливість ввезення на територію України вакцини для профілактики туберкульозу в кількості 2,5 мільйона доз.

Упродовж двох останніх років в Україні була відсутня вакцина проти кору, дифтерії, кашлюка, паротиту, правця, сказу. У 2015 році в Україні стався спалах поліомієліту, через який було проведено три раунди додаткової імунізації усіх дітей віком до 14 років.

Дивіться також: Хто стане наступним президентом Узбекистану та які інтереси США в цій країні?

Хто стане наступним президентом Узбекистану та які інтереси США в цій країні? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG