Спеціальні потреби

У Пакистані сталися нові атаки проти медиків, які борються з поліомієлітом


Представники міжнародних медичних організацій винесли рішення про припинення у Пакистані кампанії щеплення дітей від поліомієліту. Це сталося після ряду атак на медичний персонал, у результаті чого загинуло щонайменше восьмеро людей.

Світова організація охорони здоров’я (ВООЗ) і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доручили в середу медичному персоналу у Пакистані припинити програму щеплення дітей після того, як невідомі озброєні особи обстріляли щонайменше три групи медиків, які займалися щепленням дітей.

Поліція повідомила, що медична працівниця та її шофер були вбиті у північному місті Чарсадда.

Офіційні особи кажуть, що друга працівниця була поранена неподалік міста Пешавар, а третій інцидент стався в північному місті Наушера. У тому інциденті ніхто не був поранений.

Цього тижня в атаках у Пешаварі та в портовому місті Карачі шестеро людей загинуло і кілька отримали поранення. Ці інциденти сталися під час триденних всенаціональних заходів з боротьби з поліомієлітом.

Неясно, чи в цих атаках якусь роль відіграло угруповання Талібан. Раніше воно осудило кампанію боротьби з поліомієлітом як прикриття для шпигунства.
XS
SM
MD
LG