Спеціальні потреби

Росія передала документи про катастрофу польського літака


Росія передала Польщі тисячі нових документів щодо слідства в справі катастрофи літака, в результаті якої у квітні цього року загинув президент Лех Качинський.

Заступник генерального прокурора Росії Олександр Зв’ягінцев заявив, що серед документів є записи розмов з очевидцями, фотографії та інші дані про катастрофу, що сталася біля Смоленська.

Документи передано польській делегації, яку очолював військовий прокурор Кшиштоф Парульський.

На початку цього місяця прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск висловив незадоволення з приводу – за його словами – відстрочки з передачею доказів, які надзвичайно важливі для проведення паралельного слідства. У катастрофі літака, що сталася 10 квітня, загинули президент Качинський, його дружина і 94 інші особи.

Офіційні особи кажуть, що важливим фактором у катастрофі була погана видимість. Але вони також хочуть знати, чи президент Качинський або інші особи чинили тиск на пілотів, щоб вони таки пробували приземлити літак, хоча в той час був густий туман.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG