Спеціальні потреби

Манафорт "щодня говорить з Трампом", підбирає людей на ключові посади в адміністрації – The Daily Beast


Американських лобіст та політтехнолог Пол Манафорт, який тривалий час працював в Україні з "Партією Регіонів" грає помітну роль у визначенні претендентів на ключові посади в адміністрації новообраного президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє видання The Daily Beast.

Офіційно Пол Манафорт залишив кампанію Трампа ще в серпні, коли журналісти почали розслідувати його зв’язки з Януковичем, проте джерела підтверджують виданню The Daily Beast, що він повернувся як консультант для новообраного президента і тепер відіграє активну роль у відборі кандидатур для майбутньої президентської адміністрації.

Видання підкреслює, що Манафорт завжди залишався в тіні, навіть коли був призначений офіційно, а зараз ще більш непомітний і оповитий таємничістю. Він досі має квартиру у вежі Трампа, але ніколи не отримував компенсації за свою роботу, що ще більш ускладнює можливість простежувати його зв’язки з кампанією.

Тим не менш видання стверджує, що він займає вагому позицію, посилаючись на колишнього посадовця кампанії, який близько співпрацював із Манафортом:

«Коли вони обирають людей на посади, я не турбую його, якщо тільки не він перший зі мною сконтактується. Це важкий час для всіх».

Я думаю, що він досі говорить з Трампом кожен день. Я маю на увазі, Пенс? Це все був Манафорт. Пенс регулярно розмовляв по телефону з Манафортом

Колишній посадовець також говорить про важелі впливу, якими володіє Манафорт:

«Я думаю, що він має вплив на все. Я думаю, що він досі говорить з Трампом кожен день. Я маю на увазі, Пенс? Це все був Манафорт. Пенс регулярно розмовляв по телефону з Манафортом».

Як лобіст, Манафорт особливо турбується про рішення, які може ухвалити новообраний президент, що здатні вплинути на його галузь, пояснив колишній чиновник:

«Чоловік, як Манафорт, намагається пересвідчитися, що уряд буде максимально комфортним для бізнесу, наскільки це можливо. Він хоче, щоб знайомі імена були повсюди», – цитує The Daily Beast.

Сам Манафорт відмовився коментувати свою причетність до призначення людей в адміністрацію Трампа.

Дивіться також: Новообраний президент Дональд Трамп продовжує формувати свій кабінет

Новообраний президент Дональд Трамп продовжує формувати свій кабінет. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

XS
SM
MD
LG