Спеціальні потреби

МВФ: Україні треба покращити діловий клімат та боротись з корупцією


Поряд з традиційними для програм МВФ пріоритетами з обмеження дефіциту бюджету, зокрема через продовження реформування ціноутворення в сфері енергетики, коментуючи своє перебування в Україні заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон наголосив на необхідності створити сприятливе бізнес середовище та подолати корупцію. Він також закликав Україну не втрачати темп реформ.

"Проведення реформ є ключовим для забезпечення міжнародної підтримки і стимулювання зростання. Правильна бюджетна політика, енергетичні ціни та боротьба з корупцією є ключовими", - написав Ліптон в Twitter.

Ліптон також наголосив на тому, що Україна відстала від країн регіону за доходами громадян. Щоб наздогнати, Україна має покращити діловий клімат та надавати підтримку інвестицій.

Девід Ліптон навів графік з порівнянням доходів громадян за паритетом купівельної спроможності серед країн регіону в 2005-2015 роках. Україна опинилась на передостанньому місці між Молдовою та Боснією і Герцеговиною і далеко позаду від лідерів регіону – Чехії, Естонії, Литви та Польщі.

"​Необхідно ​покращити бізнес середовище та підтримувати інвестиції, щоб допомогти України наздогнати країни регіону за рівнем доходів", - написав Ліптон у Twitter.

"Протягом зустрічі з президентом Порошенком в Києві, наголосив на важливості прискорення реформ задля посилення економічного зростання України", - зазначив Ліптон у Twitter.

Дивіться також: Іванна Климпуш-Цинцадзе про співпрацю з адміністрацією Трампа, летальну зброю США та миротворців ООН в Україні

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG