Спеціальні потреби

США не пускатимуть росіян на Гуам без візи


Фото: район затоки Тумон, Гуам
Фото: район затоки Тумон, Гуам

США припиняють дію безвізового режиму для росіян, які подорожують до Гуам та до Співдружності Північних Маріанських Островів - неприєднаних організованих територій США.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Міністерства внутрішньої безпеки США. Скасування безвізового режиму, що діяв сім років, очікується з 3 жовтня. Міністерство вказує на те, що за час дії безвізового режиму, кількість випадків, коли росіяни перевищували дозволений строк перебування на територіях, зросла на більш ніж 400%.​

Делегат від Гуаму Майкл Сан Ніколас пояснив The Guam Daily Post, що причиною припинення безвізу є політичні розбіжності з Росією. "Безвізовий режим для росіян - це засіб американської дипломатії, - говорить Ніколас. - Доки вони наполегливо займають ворожу позицію стосовно Сполучених Штатів, Гуам виконуватиме свою роль і ми з нетерпінням очікуємо на нормалізацію відносин та поновлення безвізового режиму для Росії з Гуамом у відповідний час".

Після введення безвізового режиму, кількість росіян, які відвідували Гуам зросла і становила декілька тисяч щорічно. Однак після скасування прямих рейсів, кількість подорожуючих впала до декількох сотень. Кількість росіян, які просять політичного притулку на Гуам, зросла і на 2018 рік становила 180 осіб, повідомляє видання.

Дивіться також: Жителі штату Флорида готуються до урагану «Доріан» 4-ї категорії

Жителі штату Флорида готуються до урагану «Доріан» 4-ї категорії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:33 0:00

XS
SM
MD
LG