Спеціальні потреби

Після інциденту на Донбасі Волкер нагадав, що ОРДЛО два роки зазіхає на "Воду Донбасу"


Дівчата ідуть в школу, Торецьк, Донецької області, 2017
Дівчата ідуть в школу, Торецьк, Донецької області, 2017

"В світлі сьогоднішнього трагічного інциденту хочу поділитись цією інформацією про те, як керовані Росією сили зазіхали на Донецьку фільтрувальну станцію протягом останніх двох років", - написав у Twitter представник США з питань України Курт Волкер.

Волкер нагадав про свої заклики забезпечити припинення вогню в районі станції у відповідності до Мінських домовленостей. Волкер ще наприкінці 2017 року наголошував на тому, що керовані Росією сили перебувають в 500 метрах від Донецької фільтрувальної станції.

"П’ять працівників водопостачання були поранені в східній Україні, коли автобус, на якому вони їхали з Донецької фільтрувальної станції, обстріляли зі стрілецької зброї. Ці люди ризикують своїм життям, для того, щоб у 345 000 дітей та сімей був доступ до чистої питної води", - повідомляє Дитячий фонд ООН UNICEF.

В ООН наголосили, що постачання води в регіоні залишається під загрозою.

"Стан стабільний співробітників «Води Донбасу», в яких вчора стріляли. Однак, нестача гарантій безпеки робить неможливою діяльність Донецької фільтрувальної станції. Постачання води для 345 тисяч людей на сході України залишається під загрозою", - наголошує Управління ООН з питань координації гуманітарної допомоги OCHA.

Дивіться також: Російські хакери заразили вірусами роутери та розподільні інтернет-системи у США та Британії. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG