Спеціальні потреби

У Вашингтоні проходять акції протесту проти побудови нафтопроводу з Канадою


У Вашингтоні проходять акції протесту проти побудови нафтопроводу з Канадою
У Вашингтоні проходять акції протесту проти побудови нафтопроводу з Канадою

65 людей були арештовані у столиці Сполучених Штатів, коли вони вийшли під Білий Дім висловити протест щодо побудови нового нафтопроводу з Канадою.

Будівництво нафтопроводу створило б нові робочі місця і забезпечило б США необхідним пальним. Втім, захисники навколишнього середовища, які виступають за використання чистої, поновлювальної енергії, виступили з різкою критикою цього проекту, що коштуватиме 7 мільярдів доларів. Субота стала лише першим днем із чотирнадцяти, протягом яких захисники довкілля планують проводити акції протесту.

Організатори кажуть, що їх акція триватиме до 3-го вересня. Вони кажуть, що готові до того, що під час заходу будуть арештовані тисячі людей, втім, сподіваються, що президент Барак Обама таки зверне на увагу на їх заклики, і не підпише законопроект про будівництво нафтопроводу довжиною 2800 кілометрів, який пролягатиме шістьма американськими штатами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG