Спеціальні потреби

Кількість загиблих внаслідок шторму на Філіппінах перевищила 950 осіб


Рятувальники шукають тіла загиблих та надають допомогу потерпілим внаслідок повені.
Рятувальники шукають тіла загиблих та надають допомогу потерпілим внаслідок повені.

У вівторок президент Філіппін заявив, що шторм, який обрушився на країну в ніч на суботу, став національним лихом. Представники служби з надзвичайних ситуацій повідомляють, що жертвами повеней стало щонайменше 957 осіб. Ще 49 людей залишаються зниклими безвісти. Влада країни продовжує пошук загиблих на південному острові Мінданао.

Високопосадовці повідомляють, що найбільших збитків зазнали південні портові міста Кагаян-де-Оро і Ліган, у яких готують масові поховання для сотень неопізнаних жертв. За словами мера міста Ліган, масові поховання необхідні для того, щоб запобігти поширенню хвороби у результаті розкладання тіл.

Високопосадовці також повідомляють про брак води і продовольства у переповнених тимчасових центрах евакуації. Майже 50 тисяч людей, які втратили свої будинки, залишаються у державних притулках.

Управлінням цивільної оборони заявляє, що близько семи тисяч будинків були знищені або пошкоджені внаслідок стихії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG