Спеціальні потреби

Фелпс втомився від холодних басейнів та залишив спорт


У понеділок багаторазовий олімпійський чемпіон Майкл Фелпс заявив, що він залишає великий спорт. А потім – під час прес-конференції та кількох індивідуальних інтерв’ю поділився тим, що ж він планує робити далі.

Американський плавець Майкл Фелпс встановив три рекорди Олімпіад за кількістю медалей.
Він здобув найбільшу загальну кількість медалей – 22, найбільшу кількість золотих медалей – 18 – та найбільшу кількість медалей під час однієї Олімпіади – 8 у Пекіні в 2008-му році.
Неймовірні здобутки Фелпса
Він каже, що найдорожчою для нього є перша олімпійська золота медаль - за перемогу в запливі 400 метрів комплексом на Олімпіаді в Афінах, під час якого він також встановив світовий рекорд.

"Це таке відчуття, коли ти тренуєшся усе своє життя, аби чогось досягти, і нарешті ти здобуваєш золоту медаль, стоїш на найвищій сходинці подіуму, слухаєш, як грають національний гімн. Це був один з найкращих моментів мого життя", - каже рекордсмен.

Тепер, завершивши спортивну кар’єру, Фелпс планує присвятити більше уваги своєму фонду, який популяризує плавання та безпеку на воді серед дітей.

"Я не переживаю абсолютно щодо того, яким буде наступний етап мого життя. Щось хороше та буде. Я займався плаванням 20 років і довів, що, якщо я за щось серйозно беруся, я досягаю всього, чого захочу. В мене є багато нових цілей і я переконаний, що зможу їх досягти", - розмірковує олімпієць.

Але головне, після років щоденних багаточасових тренувань, йому хочеться трохи розслабитися.

"Найбільше, що я хочу зробити саме зараз, - це мандрувати. Побачити світ та зробити речі, які я завжди хотів зробити, але не мав змоги, як от зайнятися «акула дайвінгом» чи навчитися грати в гольф", - говорить Фелпс.

Але чи не найбільше, Фелпс, радий що тепер йому не доведеться починати ранок з тренування.

"Я сьогодні знову прокинувся рано за звичкою. Але класно, що не треба було вдягати плавки та стрибати у холодну воду. Це одна річ, за якою я не буду сумувати. Стрибати з ранку у холодну воду – це найгірша річ у цьому спорті", - вважає фенормальний плавець.

До того ж у Фелпса з’явиться більше часу на особисте життя. Із січня плавець зустрічається з моделлю Меган Росс, яку він з гордістю продемонстрував світу у Лондоні.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG