Спеціальні потреби

Кремль обіцяє «компенсаційні заходи» у відповідь на можливі санкції США


Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков

Раніше група сенаторів США представила законопроект, який запроваджує нові санкції проти Росії

Представник Кремля висловив упевненість, що енергетичний сектор Росії зможе прийняти «компенсаційні заходи» у разі введення США нових санкцій проти Росії, які були запропоновані групою американських сенаторів.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив у середу, що в нього немає ніяких сумнівів, що енергетичний сектор російської економіки «знайде відповідні компенсаційні заходи для того, щоб мінімізувати будь-який можливий збиток від таких дій».

Однак Пєсков визнав, що запропоновані санкції, якщо вони будуть втілені в життя, будуть болючими.

«Безумовно, такого роду рестрикції завдадуть додаткової шкоди, причому не тільки двостороннім відносини, але і, я думаю, навіть у плані глобальної економіки і глобального енергоринку, – сказав він. – Безумовно, можливі певні негативні наслідки і для нашої країни».

У вівторок група сенаторів від Республіканської та Демократичної партій представила на Капітолійському пагорбі законопроект, що вводить нові санкції проти Росії.

Серед запропонованих заходів – візові обмеження і заморожування фінансових активів осіб, безпосередньо причетних до організації кібератак під час виборчої кампанії в США.

Крім цього, законодавці планують оголосити про можливі санкції проти іноземних компаній, які співпрацюють з підприємствами російської оборонної промисловості або пов’язаних з розвідувальними службами РФ.

В «чорні списки» Міністерства фінансів США можуть потрапити і західні інвестори, які вклали 20 мільйонів доларів і більше у розвідку і видобуток нафти і газу в РФ.

Дивіться також: Американські вчені працюють над технологіями, які перетворюватимуть силу океанських хвиль на електроенергію

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG