Спеціальні потреби

Пєсков: відносини між США і Росією, можливо, гірші, ніж за часів «холодної війни»


Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков

Відносини між Сполученими Штатами і Росією тепер, можливо, більш антагоністичні, ніж за часів «холодної війни», заявив представник президента Путіна Дмитро Пєсков.

Як пише видання The Hill, у програмі «Good Morning America», відповідаючи на запитання Джорджа Стефанопулоса про стан відносин між обома країнами, президентський представник Пєсков заявив, що нинішня ситуація, можливо, навіть гірша. Водночас він звинуватив США у відповідальності за провал співпраці між обома країнами.

«Нова “холодна війна”? Можливо навіть гірше. Можливо навіть гірше, беручи до уваги дії адміністрації нинішнього президента у Вашингтоні», сказав Пєсков ведучому програми.

Пєсков навів приклад видворення 35 російських дипломатів, що, однак, як відомо, сталося ще за правління Обами. Американська розвідка дійшла висновку про те, що Росія втручалася торік у хід президентських виборів.

Тепер, пише The Hill, комітети з питань розвідки Сенату і Палати представників ведуть розслідування в справі втручання Росії у президентські вибори, а також зв’язки Трампа і його співробітників з Москвою. Окреме розслідування проводить Федеральне бюро розслідувань.

Президент Путін заперечує, що Росія намагалася втрутитись у президентські вибори в США. Представники розвідки попереджають, що Кремль, за всіма ознаками, пробуватиме втручатися у недалекі вибори в кількох європейських країнах.

Дивіться також: Сенат: Володимир Путін особисто ініціював кампанію, націлену на підрив наших виборів

Сенат: Володимир Путін особисто ініціював кампанію, націлену на підрив наших виборів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG