Спеціальні потреби

Держдепартамент США відклав дату оголошення результатів лотереї "зелена картка" 2021


Будівля Держдепу США у Вашингтоні
Будівля Держдепу США у Вашингтоні

Через пандемію коронавірусу Держдепартамент ухвалив рішення про перенесення дати оголошення результатів лотереї грін-картка DV-2021. Про це у відомстві заявили через Twitter, відповідаючи на питання одного із користувачів.

"Ми відкладаємо дату перевірки статусу учасника лотереї DV-2021 до 6 червня 2020 року. Ця затримка не матиме негативного впливу на нашу здатність обробляти і планувати співбесіди за підсумками DV-2021, початок яких заплановано на 1 жовтня 2020 року", — йдеться в Twitter Держдепартаменту США.

Очікувалося що перевірити результати поданих заявок на розіграш "зеленої картки" можна буде починаючи із 5-го травня. На самому сайті лотереї, про зміну дати поки що не повідомляється. Там й досі вказано, що перевірити статус своєї анкети на виграш можна буде починаючи із 5-го травня 2020-го року.

Сторінка сайту Диверсифікаційної лотереї США
Сторінка сайту Диверсифікаційної лотереї США

Перевірити свій статус можна на сайті www.dvlottery.state.gov, для цього необхідно ввести підтверджуючий номер учасника лотереї, а також вказати ім'я, прізвище та рік народження заявника.

Це єдиний спосіб дізнатися про результати лотереї. Ніяких електронних або звичайних листів Держдепартамент надсилати не буде.

Дивіться також: Як під час карантину батькам поєднувати роботу і навчання дітей?

Як під час карантину батькам поєднувати роботу і навчання дітей? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG