Спеціальні потреби

Пентагон планує різко розширити застосування безпілотників


MQ-1A Predator
MQ-1A Predator

Пентагон планує різко збільшити щоденну інтенсивність польотів безпілотників над зонами конфліктів у світі в найближчі чотири роки, щоб задовольнити потреби бойових командирів у розвідувальній інформації і повітряних ударах.

Про це повідомив представник військового відомства.

Представник міністерства оборони США капітан ВМС Джефф Дейвис заявив у понеділок, що число польотів дронів, так званих повітряних патрулів, передбачається збільшити майже в півтора раза – з нинішніх 60-65 до приблизно 90 на день в 2019 році.

«До нас надходять постійні сигнали від бойових командирів з усієї нашої географії, які хочуть мати більше таких можливостей», – заявив Дейвис на зустрічі з журналістами в Пентагоні.

Такі літальні апарати використовуються в боротьбі з бойовиками «Ісламської держави» в Сирії та Іраку, в конфлікті в Афганістані, проти екстремістських угруповань, таких як «Аль-Шабаб» в Сомалі, і для збору розвідувальної інформації в Тихоокеанському регіоні.

План з розширення польотів безпілотників, таких як MQ-1 Predator і MQ-9 Reaper, з’явився на тлі недавніх попереджень високопоставленого командира ВВС, що флотилія дронів та їх оператори працюють на межі своїх можливостей.

Збільшення числа польотів безпілотників означає різке зростання обсягу зібраних розвідувальних відеозаписів, що потребують більше фахівців для їх аналізу, заявив представник Пентагону.

XS
SM
MD
LG