Спеціальні потреби

США підтримують прагнення Грузії вступити до НАТО - Пенс


Віце-президент США Майк Пенс
Віце-президент США Майк Пенс

"Тільки в 40 милях від місця, де ми стоїмо - російські танки розташовані на окупованій території Південної Осетії. Росія окупувала одну п’яту території Грузії. Хочу чітко зазначити – Сполучені Штати Америки рішуче засуджують окупацію грузинської землі Росією", - заявив віце-президент США Майк Пенс, перебуваючи в Грузії, де зараз відбуваються спільні американсько-грузинські військові навчання, в яких задіяно близько 800 грузинських, а також біля 1600 американських військових, повідомляють ЗМІ.

"Грузія для нас – стратегічний партнер. Ми підтримуємо вашу територіальну цілісність та ваше прагнення стати членом НАТО", - сказав віце-президент США Пенс, відкриваючи зустріч з прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі.

Він також відзначив, що Грузія дотримується цілей з фінансування оборони: "приємно бачити, що Грузія вже перевищує цільові витрати на оборону, визначені НАТО на рівні два відсотки ВВП".

"Ми пишаємося дружбою та стратегічним партнерством з Грузією та її народом. Америка - насамперед, не означає Америка - наодинці", - наголосив Пенс.

Дивіться також: США вимагатимуть від Росії відповідальності за її дії, зокрема і в Україні, - віце-президент США

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG