Спеціальні потреби

Вселенський православний Патріарх Варфоломій закликав до “негайного припинення братовбивчої війни”


Вселенський Патріарх Варфоломій та предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній
Вселенський Патріарх Варфоломій та предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній

Вселенський Патріарх Варфоломій, духовний лідер православних християн всього світу, під час нічного великоднього Богослужіння закликав до відкриття гуманітарних коридорів в Україні, де, за його словами, “розгортається невимовна людська трагедія”.

Варфоломій, який раніше закликав припинити війну в Україні, висловив сподівання, що цьогорічний Великдень стане “поштовхом, щоб відкрити гуманітарні коридори, безпечні проходи до справді безпечних районів для тисяч людей, яких оточили в Маріуполі”.

“Те ж саме стосується усіх інших регіонів України, де розгортається невимовна людська трагедія... Ми знову закликаємо до негайного припинення братовбивчої війни, яка, як і будь-яка війна, принижує людську гідність”, – сказав Варфоломій після великоднього Богослужіння у Стамбулі.

Глава Російської православної церкви, який підтримує “спеціальну військову операцію” Кремля проти України, у суботу висловив сподівання, що “операція” закінчиться швидко, втім не засудив її.

Глава Католицької церкви Папа Римський у неділю привітав католиків східного обряду та православних із Великодним та закликав політичних лідерів до миру.

“Христос Воскрес! Він воістину воскрес!, - заявив Франциск. - Я повторюю заклик до великоднього перемир’я. Зупиніть наступ у відповідь на страждання виснаженого населення. Дозвольте цьому зупинитися, послухайте слова Воскреслого Христа, який в день Пасхи повторює до Своїх учнів: “Мир вам!”.


Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG